اولین جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری  طبس مسینا به ریاست غلامسرور صالحی  شهردار  و با حضور نمایند محترم استانداری  آقای یونسی و ریاست محترم شورای اسلامی و تنی چند از سرمایه گذاران شهر در محل دفتر شهردار برگزار گردید.  

نشست تخصصی تبیين برنامه راهبردي و عملياتي شهرداري ها  محل سالن جلسات فرمانداري درمیان با حضور فرماندار، بخشداران، اعضاي شوراي اسلامي شهرهاي اسدیه .طبس مسینا. گزیک و قهستان ، شهرداران شهرهاي مذکورو مسئول واحدهاي شهرداري هاي شهرستان برگزار شد.

معاون مدیر کل دفتر شهری و شوراهاي اسلامي استانداري در اين نشست در ابتدا به الزامات قانوني، اهداف برنامه و مهمترين ويژگي هاي برنامه راهبردي و عملياتي شهر و شهرداري پرداخت.

در ادامه ایشان به جایگاه برنامه در اسناد بالادستي و سطوح برنامه در دوسطح راهبردي (جشم انداز شهر) و عملياتي شهرداري اشاره نمود.

در این نشست مهندس ایرواني به بيان شيوه نامه نحوه واگذاري تهيه، بررسي و تاييد برنامه عمليات نوسازي، عمران و اصلاحات شهر پرداخت.

این شیوه نامه پيرو ابلاغيه شماره ۳۴۴۹۲ مورخ ۰۹/۰۸/۹۴ رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي کشور به شهرداري ها ابلاغ شده بود. گردش کار، اركان و روابط بين ركن هاي مختلف بررسي و تاييد برنامه به طور روشن تشريح گرديد.

این نشست در ساعت ۱۰ به کار خود پایان داد.

 مولوی محمدحسن برفی سال ها امامت جمعه شهر طبس مسینا را برعهده داشت و از مبلغین تقریب وحدت در خراسان جنوبی بود که سه شنبه شب در سن 83 سالگی به علت کهولت سن به دیار باقی شتافت. در این مراسم باشکوه مولانا عبدالحمید نیز حضور داشتند. مراسم تشیع جنازه ان مرحوم با حضور خیل عظیم مردم و علمای کشور و مسئولین استانی وشهرستانی برگزار شد

 

 

  

 

 نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري :

تلفن شهرداری مرکز:3-32111212فکس : 32111100

تلفن روابط عمومی:32112019فکس روابط عمومی:32112019

پست الکترونیک : shahrdaritabasmasin@chmail.com

آدرس : شهرستان درمیان -شهر طبس مسینا

بازدید امروز35
بازدید دیروز43
بازدید هفته280
بازدید ماه798
کل بازدید59683