مدیرکل دفتر شهری و شوراهاي استانداري و دبير کميته برگزاري آزمون مشاغل آتش نشاني اعلام كرد: به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز در مشاغل آتش نشاني شهرداري هاي استان، آزمون استخدام پيماني براي ۲ رشته شغلي (آتش نشان و راننده وسايط نقليه سنگين) مرتبط با آتش نشاني ، ۱۸ مرداد ۹۸ توسط مركز آزمون جهاد دانشگاهي برگزار مي شود.

حمید حلاج مقدم با بیان خبر فوق افزود: به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز در مشاغل آتش نشاني شهرداري هاي استان، آزمون استخدام پيماني از محل سهميه استخدامي مورد موافقت سازمان اداري استخدامي کشور، براي دو رشته شغلي آتش نشان و راننده خودروي تندروي سنگين ۱۸ مرداد ۹۸ توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهي همزمان با سراسر كشور برگزار مي گردد.

وی افزود: دفترچه ثبت نام آزمون مذکور توسط جهاد دانشگاهی کشور در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد.

وی اضافه کرد: متقاضیان جهت ثبت نام مي توانند از تاريخ ۱۰ تير به سايت مرکز آزمون جهاد دانشگاهي به نشاني www.hrtc.ir مراجعه و ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنما و ضوابط مندرج در آن در موعد مقرر ثبت نام نمایند.

حلاج مقدم همچنین گفت: بر اساس برنامه ریزي هاي صورت گرفته ابتدا آزمون علمي و سپس آزمون عملي که فرآيند برگزاري آن به تشريح در دفترچه راهنماي ثبت نام تشريح شده برگزار مي شود14تیرماه ؛ روز شهرداری و دهیاری با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز چهاردهم تیرماه برای نخستین بار، تحت عنوان روز شهرداری و دهیاری در سالنامه رسمی کشور درج گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، به نقل از تارنمای اینترنتی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی ، روز چهاردهم تیرماه برای نخستین بار، تحت عنوان روز شهرداری و دهیاری در سالنامه رسمی کشور درج گردید .

بر اساس این گزارش برابر مصوبه جلسه 717 مورخ 14/6/91 شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها،‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیرماه به عنوان "روز شهرداری و دهیاری" در سالنامه رسمی کشور درج گردیده است.

همچنین تجلیل از خادمان عرصه مدیریت شهری و روستایی ، معرفی و نمایش دستاوردها و اقدامات انجام شده و جلب توجه برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران، صاحب‌نظران و اندیشمندان، دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی مرتبط با مدیریت شهری و روستایی به مسایل و مشکلات، تنگناها و نیازهای مدیریت شهری و روستایی از سایر اهداف نکوداشت این مناسبت است.

 

طبق مصوبه مورخه 22/3/98 شورای مسکن شهرستان درمیان مبنی بر بازنگری در اراضی موات شهر طبس مسینا به اطلاع میرساند تمام مالکینی که املاک و مستحدثات آنها در اراضی موات قرارگرفته نسبت به ارائه مستندات مالکیتی با سابقه قبل از سال 1365 و نقشه برداری از ملک مورد نظر به شهرداری طبس مسینا مراجعه نمایند. 

تاریخ مراجعه از 1/4/98 لغایت پایان ساعت اداری 6/4/98 خواهد بود و این زمان با توجه به زمانبندی شورای مسکن شهرستان قابل تمدید نخواهد بود.

 قسمت های هاشور آبی رنگ مشخص شده در نقشه ذیل موات اعلام شده است.

 دانلود فimages/96/naghshe.pdfایل

images/96/naghshe.pdfراه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري :

تلفن شهرداری مرکز:3-32111212فکس : 32111100

تلفن روابط عمومی:32112019فکس روابط عمومی:32112019

پست الکترونیک : shahrdaritabasmasin@chmail.com

آدرس : شهرستان درمیان -شهر طبس مسینا

بازدید امروز32
بازدید دیروز70
بازدید هفته349
بازدید ماه1831
کل بازدید24130