اطلاعیه

 به اطلاع کلیه شهروندان محترم طبس مسینا می رساند  به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شهرداری طبس مسینا در نظر دارد نسبت به تخفیف عوارض بهاء خدمات  در پروانه های ساختمانی از قبیل (آماده سازی و پسماند و غیره ..) به جز جرائم کمیسیون های 100 و 77 و عوارض پذیره تا سقف 40 درصد اقدام نماید. لذا از کلیه شهروندان دعوت به عمل می آید جهت بهره مندی از این فرصت طلایی حداکثر تا تاریخ 25/12/96 به  شهرداری مراجعه و اقدام  نمایند.

این تخفیفات شامل دستگاههای اجرایی و سازمان های دولتی و غیر دولتی نمی باشد .

 شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر به شهرداری طبس مسینا مراجعه نمایند.



 

 

 



همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر پروژه گازرسانی به شهر طبس مسينا از توابع شهرستان درميان با اعتباري بالغ بر۴۰ ميليارد ريال با حضور استاندار خراسان جنوبي و جمعي از مسئولين استاني و شهرستاني مورد بهره برداري قرار گرفت.
 ۴۵ کیلومتر شبکه تغذیه و توزيع، نصب ۲ ايستگاه تقليل فشار، اجراي يك ايستگاه حفاظت كاتديك ، نصب ۹۸۰ علمك گاز از مشخصات فني اين پروژه است كه با بهره برداري از آن ۱۰۷۱ خانوار از مزاياي

آن برخوردار شدند



میدان ورودی نگین شهر محسوب می شود که باید مورد توجه قرار گیرد تا چشم هر بیننده را به تماشای خود دعوت کند.  غلامسرور صالحی شهردار طبس مسینا  با بیان این مطلب افزود:شهرداری  به‌ صورت جدی پیگیر رفع کاهش مشکلات ترافیکی شهروندان در مجموعه شهر است و تاکنون در این مورد اقدامات خوبی انجام شده است. صالحی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: هم‌اکنون عملیالت اجرایی دور میدان و ایلند وردوی آن از سمت اسدیه ادر حال انجام می باشد.و این میدان با ابعاد 103 *30 متر  و مساحت 3500 متر مربع اجرا خواهد شد. و المان اس بادی  که نماد شهر می باشد در این میدان اجرا خواهد گردید. امیدواریم این پروژه تا پایان شهریور 96 به طور کامل به بهره برداری رسد.

 

 

 



 

«بـســم‌الله الــرحـمن الــرحــیم»

«وَالفَـجْــرِ وَ لَیـالٍ عـَشـــرِ وَ‌ الشّــَفْـعِ وَ‌ الـوَتـرِ»

قسم به صبحگاهان هنگامی که خداوند عالمیان جهان را به نور خویش روشن کرد و قسم به ده شب؛ آری نسل انقلاب در سی ونه سال پیش ، طلوع آفتاب انقلاب اسلامی را در این سرزمین شاهد بود که با طلوع خویش و تابش انوار اندیشه‌های نورانیش بر همۀ ظلم‌ها و جهل‌ها، موجب شکستن هیمنۀ پوشالی طاغوت و طاغوتیان شد.

 

 



نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري :

تلفن شهرداری مرکز:3-32111212فکس : 32111100

تلفن روابط عمومی:32112019فکس روابط عمومی:32112019

پست الکترونیک : shahrdaritabasmasin@chmail.com

آدرس : شهرستان درمیان -شهر طبس مسینا

بازدید امروز65
بازدید دیروز172
بازدید هفته516
بازدید ماه2260
کل بازدید38867