اولین جلسه کمیسیون ماده 100 شهرداری طبس مسینا در سال 98 با حضور جناب آقای زارع نماینده دادگستری در کمیسیون ماده 100، جناب آقای ترابی نماینده فرمانداری شهرستان در کمیسیون ماده 100، و جناب آقای سالاری نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون ماده 100 در محل شهرداری طبس مسینا برگزار گردید. در این جلسه تعدادی از پرونده های ارجاع شده به کمیسون بررسی و رای صادر گردید. 

  این جلسه با حضور امام جمعه محترم، ریاست شورا و رئیس محترم اداره بهزیستی شهرستان  و سایر اعضا در محل دفتر شهردار برگزار گردید .در این جلسه غلامسرور صالحی شهردار طبس مسینا  ضمن بیان اینکه مناسب سازی بحثی انسانی است و سرچشمه در دیدگاه هایی دارد که برای انسان ارزش قائلند اظهار داشتمناسب سازی فقط مربوط به معلولین و جانبازان نیست بلکه کل جمعیت را شامل می شود . وی عملیاتی کردن دستورالعمل های مربوط به مناسب سازی در دستور کار این شهرداری می باشد. وایرادات مطرح شده نیز به زودی مرتفع خواهد گردید.  

شهردای طبس مسینا در راستای بهبود عبور ومرور در سطح شهر نسبت به اسفالت خیابان ها و کوچه ها اقدام نموده است.در این مرحله کوچه های وحدت 19،وحدت 23 ،وحدت 6،امام خمینی (ره)15و انتهای بلوار امام خمینی همچنین قسمتی از بولور پیامبر اعظم (ص) حدفاصل خیابان پرستار تا ملاعماد اسفالت خواهند شد. همچنین روکش آسفالت بلوار وحدت حدفاصل بانک کشاورزی تا سه راهی مسجد جامع و ابتدای خیابان امام ابوحنیفه تا تقاطع معلم نیز انجام خواهد پدیرفت. در این مرحله جمعا به میزان 20000 متر مربع آسفالت گرم در حال انجام می باشد. ضمنا تا پایان شهریور ماه سال جاری 20000 متر مربع دیگر نیز مراحل اماده سازی آن جهت اسفالت در دستور کار می باشد.

روابط عمومی شهرداری طبس مسینا

 

 

 

 

 

  

 

 

با توجه به اخطاریه های جوی هواشناسی، جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور  اعضای ستاد، امام جمعه محترم،  اعضای محترم شورای اسلامی، معتمدین، نماینده مالکین قنوات سطح شهر در محل دفتر شهردار بگزار گردید.

در این جلسه اعضای ستاد ضمن بررسی نقاط خطر ساز در خصوص ترمیم نقاطی از دیوار سیل بند خاکی و همچنین و لایروبی کانال ها ومسیل ها  تصمیماتی اتخاد گردید.

 همزمان با پنجمين روز از دهه مبارک فجر، ميز خدمت بمنظور رسيدگي به درخواستها و مشکلات ساكنين شهر طبس و روستاهاي حومه با حضور محمد بشيري زاده فرمانداردرميان، محمد پرست بخشدار گزيك ،مولوي حسيني امام جمعه شهر طبس و مسئولين ادارات شهرستان در شهر طبس برگزار گرديد. بر پايه اين گزارش حاضرين در جلسه مسائل، مشكلات و درخواست هاي شان در زمينه هاي مختلف را مطرح نموده و فرماندار نيزضمن استماع مشكلات آنان، دستورات لازم مبني بر بررسي و پيگيري تا حصول نتيجه را به مسئولين ادارات مربوطه ابلاغ نمود.نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري :

تلفن شهرداری مرکز:3-32111212فکس : 32111100

تلفن روابط عمومی:32112019فکس روابط عمومی:32112019

پست الکترونیک : shahrdaritabasmasin@chmail.com

آدرس : شهرستان درمیان -شهر طبس مسینا

بازدید امروز43
بازدید دیروز29
بازدید هفته161
بازدید ماه1221
کل بازدید68280